катя бучацька
Мисткиня
Працює з різними медіа: скульптура, інсталяція, фотографія, живопис.
В своїх практиках часто звертається до теми часу, використовує методи археології медіа та застосовує тактику м’якого втручання в середовище (галерейного, музейного чи природного простору).
Починаючи з 2016 року працює з художниками з особливостями ментального розвитку у майстерні PinchukArtCentre.
/*empty space*/
Навчалась у Київському поліграфічному інституті, у французькому École Nationale Supérieure d’Art de Dijon та українській Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури.
Родом з Києва.
До початку повномасштабної війни жила та працювала в Києві.
Під час війни новий Адам нарікає своїх тварин іменами своєї зброї. Жести людської ніжності–агресії стосовно не–людей розквітають килимом квітів ботічелівської весни.
«Весна»
полотно, олія
перша ніч повномасштабної війни, я фотографую зорі і страх перед невідомим.
«ТРИВОЖНА СКАТЕРТИНА»

я була у Криворівні, коли почалась війна, допрацьовувала музей П. Горицвіт. Проект ми не відкрили, і я поїхала до друзів у львів. Там мені як переміщеній особі подарували скатертину — вишиту вручну, стару, з жовтими слідами. Вона була мені не потрібна, але викликала щем й асоціювалась з блокадою і голодом.
цей вечір був самим важким: я знаходилась у чужій квартирі у безпеці і нікого не могла врятувати. з минулого зі мною залишився лише мій рюкзак із речима, який не збирався як тривожний. через якийсь час я виклала на скатертину всі предмети, з якими я переживаю війну.
поїздка по Київській області. тепер відомо, що це лише початок.
вже на першому тижні ми відновлюємо з Олею Шишловою zoomзаняття «майстерні можливостей», і починаємо малювати щодня.
Після 24-го лютого 2022 сприйняття працює в інший спосіб. У пакетах для сміття українці бачать трупи, у хлібі — продовольчі запаси, в мелодіях чують сирену, у гучних звуках — вибух.
Цю сцену я зняла у Венеції після того, як у мережі з’явилися світлини воєнних злочинів у Бучі. Мертвий батько, наляканий хлопчик, який відбігає, військові кораблі на горизонті.
без назви
кольоровий друк